Kategória
  • Betonové hodiny Clockies CL500201, bridlicové, 50cm

Betonové hodiny Clockies CL500201, bridlicové, 50cm

  0 recenziu
Výrobca: CLOCKIES
Kód produktu: 12976
Dostupnosť: 7 dní
Cena: 169,00€ Bez dane: 140,83€
Free Shipping

Betónové hodiny šedej farby. Nástenné hodiny priemerom 50 cm radu Clockies Elements 50 sú základným prvkom v industriálnych interiéroch. Hodí sa vám k absolútnej väčšine farebných kombinácií v dizajnových priestoroch

Bridlicové nástenné hodiny v tvare kruhu s drevenými ručičkami z brezy.

doplnkové parametre
Kategória: Bridlicové hodiny Elements 50
Hmotnosť: 4.3 kg
Materiál ciferníku: Betón
Farba ciferníku: Bridlicová / Slate grey
Materiál ručičiek: Brezové drevo svetlé
Rozmery ciferníku: Priemer 49 cm, hrúbka 1 cm

 

Dizajnové betónové hodiny | Design concrete clock

 

Dizajnové betónové hodiny Clockies geometrických tvarov sú inšpirované štruktúrou a vlastnosťami betónu. Ciferník je navrhnutý zo špeciálnej betónovej zmesi. Obsahuje prvotriedne portlandský cement, čisté kremičité piesky, vodu a farebné pigmenty vo vyvážených pomeroch. Starostlivo vyberané vstupnej suroviny garantujú kvalitné vlastnosti celého výrobku.

Východiskovým tvarom hodín Clockies je kruh. Na výber je z troch základných rozmerov. Nástenné hodiny Clockies Elements 30 majú skutočný priemer 29 cm a sú vhodné do interiérov menších rozmerov. Moderné hodiny Clockies Elements 50 majú skutočný priemer 49 cm a sú určené do stredne veľkých interiérov. Elegantné hodiny Clockies Elements 70 majú skutočný priemer 69 cm a vyniknú vo veľkých interiéroch s vysokými stropmi.

Farebné prevedenie nástenných hodín umožňuje vytvárať hravé kombinácie v interiéroch. Od ľahkých, decentných až po bujaré, vysoko kontrastný dizajnové zostavy. Poslúži k tomu celkom 8 farebných možností, ako vylepšiť interiér. Dizajn rafiček si zachováva minimalistickú tvár, ktorá vyniká na betónovom ciferníku a ladí s ostatnými doplnkami v interiéri. Pohodlne sa usaďte a objavujte originálne hodiny Clockies.

 

 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Podobný tovaru (7)
Štítky hodiny Karlsson