Bezpečnostná schránka na kľúče s kódovým zámkom, Iso 19447

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 22501
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Skrinka na kľúče.

Už žiadne vytváranie duplikátov kľúčov pre všetkých členov rodiny, stačí vložiť kľúč do trezoru a zadať kód s členmi domácnosti! Vyrobené z pevnej a kvalitnej ocele zaisťuje dlhodobé používanie správnej bezpečnosti uložených kľúčov.

Trezorová uzamykateľná schránka je skvelým riešením, ako udržať vaše kľúče v bezpečí mimo budovy. Sbránka - Trezor zabezpečený 4-miestnym kódom. Zámok je programovateľný a môžete ho jednoducho nastaviť a neskôr zmeniť. Výhodou 4-miestnej šifry je, že je ľahko zapamätateľná.

Skrinka na kľúče s novým kombinovaným zámkom. Poskytuje bezpečné uloženie. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Trezor sa veľmi jednoducho montuje, potrebujete len vŕtačku na vyvŕtanie otvorov do stien a krížový skrutkovač na dotiahnutie skrutiek po Vhodné vešiaka. Perá sú súčasťou jedného.

Farba: čierna / sivá Materiál kov / plast Vonkajšie rozmery: 12x9x4 cm Vnútorné rozmery: 10 x 7 x 2,5 cm Hmotnosť: 0,292 kg Hmotnosť v balení: 0,328 kg

Farba: čierna šedá

Materiál kov/plast

Vonkajšie rozmery: 12 x 9 x 4 cm

Vnútorné rozmery: 10 x 7 x 2,5 cm

Mierka: 0,292 kg

Celková hmotnosť: 0,328 kg

Už nemusíte robiť duplikáty kľúčov pre všetkých v rodine, stačí vložiť kľúč do trezoru a poslať kód s členmi domácnosti! Vyrobené z pevnej a kvalitnej ocele zaisťuje dlhodobé používanie správnej bezpečnosti uložených kľúčov.

00019447

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: skrinka na kluce