Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami RD3496

  • Výrobcovia -
  • Kód produktu: 12417
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 29,98€

  • Bez DPH: 24,98€

Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami
Jednoduchá krása
Na uteráky, kozmetiku a oveľa viac.
Ideálný v malom priestore
Aj pre kuchyňu a chodbu
šetrné k životnému prostrediu

Malé, robustné a všestranné!

Malá alebo úzka kúpeľňa, príliš málo priestoru v pracovnej miestnosti alebo detskej izbe alebo nedostatok spôsobu prispôsobenia sa novým knihám alebo DVD. Tento zoznam by mohol pokračovať a poskytol by ďalšie dôvody na nákup police. A polica by mala slúžiť nielen ako sklad, ale aj pekne vyzerať.

Regál z bambusu

S bambusovou policou získate v dome kvalitný nábytok. Bambus je rýchlo obnoviteľná a široko používaná surovina, ktorá má veľký ekologický a hospodársky význam, najmä v Ázii. V posledných rokoch bambus tiež čoraz viac dobýval neasijský priestor a má rastúcu popularitu. Unikátne zrno robí prírodné drevo príťažlivým výrobkom a zapadá do takmer každej domácnosti. Robustná surovina sa používa napríklad na regály, skrinky alebo stoly a je to predovšetkým v Európe ako exkluzívny materiál pre návrh interiérov. Bambus je extrémne ľahká a pružná surovina a rovná sa tvrdým drevom.

Napríklad, môžete vložiť túto krásnu bambusovú polici do kúpeľne a vložiť do nej svoje uteráky. Ale máte tiež príležitosť použiť policu ako polica alebo priečinky súborov.

S rozmermi cca 33 x 79 x 33 cm ju môžete umiestniť do rohov alebo vedľa skrinky.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete použiť policu. Či už v obývacej izbe, v kúpeľni alebo v detskej izbe / kancelárii, bambusová polica vizuálne zapadá do každej miestnosti. Polica spája funkčnosť a užitočnosť elegantným spôsobom. Polica sa ľahko montuje a ľahko sa udržiava. Montážny návod ako aj montážny materiál sú pribalené.

Ozdobné predmety nie sú zahrnuté.

Robustná bambusová polica pre vašu kúpeľňu má tri police. Je tiež ideálny pre kuchyňu, kanceláriu v spálni alebo miestnosť s hobby. Použite tento robustný regál, kde potrebujete ďalší úložný priestor. Fantazia nepozná hranice. Použitý materiál zapadá takmer do akéhokoľvek priestoru.
podrobnosti o produkte
dodávka

Číslo artikla: 10013496

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty