Bambusový kúpeľňový regál s 4 policami RD3497

  • Výrobcovia RelaxD
  • Kód produktu: 12418
  • Dostupnosť: Skladom
  • 41,98€

  • Bez DPH: 34,98€

Bambusový kúpeľňový regál s 4 policami

Veľa úložného priestoru
Prirodzený dizajn
stabilný
Pre každú izbu

Elegantný a moderný!

Elegantný bambusový regál v nadčasovom dizajne je ideálny pre vybavenie kúpeľní, obývacích izieb, kancelárií, pivníc alebo hobby miestností. Vysokokvalitná kúpeľňový regál je vyrobený z rýchlo rastúceho bambusu. Bambus je ekologická alternatíva k tradičným druhom tvrdého dreva. V mnohých ohľadoch je bambus na rovine s tvrdým drevom a dokonca lepšie ako drevo v jeho húževnatosti. Bambus je mimoriadne ľahký a pružný. Preto je ideálny pre exkluzívny nábytok.

Regálová z prírodnej suroviny

Kúpeľňová polica z bambusu zaujíma s rozlohou približne 33 cm x 33 cm len malý priestor na svojom novom mieste. Kúpeľňová polica so 4 policami má celkovú výšku približne 110 cm. Pevná polička má bezpečnú základňu. Inštalácia sa vykoná v niekoľkých jednoduchých krokoch jednoduchým skrutkovaním. Jasná montážna príručka vám pomôže. Sú zahrnuté skrutky a šesťhranné kľúče.

Flexibilná kúpeľňová polica

Krásne regály z bambusu poskytujú útulný komfort vo vašej obývacej alebo pracovnej oblasti. Exkluzívna kúpeľňová polica je ideálna pre kúpeľňu, kuchyňu, spálňu, kanceláriu alebo hobby miestnosť. Vychutnajte si elegantný prírodný bambusový regál.

 

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete použiť policu. Či už v obývacej izbe, v kúpeľni alebo v detskej izbe / kancelárii, bambusová polica vizuálne zapadá do každej miestnosti. Polica spája funkčnosť a užitočnosť elegantným spôsobom. Polica sa ľahko montuje a ľahko sa udržiava. Montážny návod ako aj montážny materiál sú pribalené.

Ozdobné predmety nie sú zahrnuté.

Robustná bambusová polica pre vašu kúpeľňu má tri police. Je tiež ideálny pre kuchyňu, kanceláriu v spálni alebo miestnosť s hobby. Použite tento robustný regál, kde potrebujete ďalší úložný priestor. Fantazia nepozná hranice. Použitý materiál zapadá takmer do akéhokoľvek priestoru.
podrobnosti o produkte
dodávka

Číslo artikla: 10013497

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty