Pop it, antistresová bublinková hračka zent 6103

  • Výrobcovia B2bgifter
  • Kód produktu: 16553
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,99€

  • Bez DPH: 4,99€

Dostupné možnosti

Pop it - senzorická bublinová hračka je logická hra a účinný prostriedok na odbúranie stresu, ktorý pomôže prekonať nudu. Jednoduchý cieľ hry: nebyť posledným, kto trafí bublinu. POP IT zamestná vaše ruky a ruky vašich detí na celé hodiny.

Hviezda sociálnych sietí. Za niekoľko mesiacov sa POP IT stalo skutočným fenoménom na sociálnych sieťach a najmä v Tik Tok, kde hashtag #PopItChallenge dosiahol šesť miliárd zobrazení. POP IT zaplavilo detské ihriská aj pláže. Nenechajte si ujsť fenomén 2021!

Zvuk praskajúcich bublín pripomína bublinkovú fóliu, ktorej je tak ťažké odolať. Mnoho modelov v jasných, neónových a dúhových farbách: jednorožce, dinosaury, srdcia, atď. ... Vynikajúci antistresový nástroj POP IT si rýchlo našiel svoje miesto u psychológov a logopédov. Používa sa na nácvik jemnej motoriky a koncentrácie u mladších detí. Iní mu tiež udeľujú protistresové vlastnosti. Skvelý do auta na cesty - drží deti mimo dosahu smartfónov a tabletov.

Ale odkiaľ pochádza táto hra, ktorá v lete napadá naše pláže? Táto prekvapivá hra bola vytvorená v polovici 70. rokov v mysli Thea Costera, vynálezca známej stolnej hry „Kto je to?“. POP IT sa v Kanade uvádzalo na trh do roku 2013, pôvodne sa nazývalo: „Posledný stratený“. Potom bol predstavený ako zmyslová hračka a predával sa v špecializovaných predajniach, pretože je primárne zameraný na rodičov s postihnutými deťmi s cieľom stimulovať ich zmysly: predovšetkým vďaka veľmi jasným farbám s originálnym „popovým“ zvukom, s textúrou a uspokojením, ktoré prináša práskanie bublín. Od tej doby sa hra stala demokratickejšou a vyrobili sa miliardy POP IT, niekedy nazývaných Bubble Pop, Push Pop alebo Go Pop.

Deti si vytvorili rôzne pravidlá hry, výzvy sa menia, ale cieľ zostáva vždy rovnaký: nebyť posledným, kto rozbije bublinu. Hrajú dvaja a každý účastník má právo stlačiť jednu až tri bubliny. Inou verziou je hrať s kockami a určiť počet bublín, ktoré treba stlačiť jedným alebo dvoma prstami.

Parametre:

Farba: viacfarebná

Materiál: silikón


shop st. Pop It

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty