Stolík na notebook do postele Bamboo, Isot0515

  • Výrobcovia -
  • Kód produktu: 13763
  • Dostupnosť: Skladom
  • 21,95€

  • Bez DPH: 18,29€

Trávite veľa času u svojho notebooku, alebo na ňom radi hráte počítačové hry? Urobte si k tomu poriadne pohodlie a kúpte si špeciálny stolík na notebook do postele. S týmto praktickým stolíkom môžete pracovať na počítači aj v pohodlí svojej postele. Originálny darček pre každého, kto vlastní notebook.

Praktický ventilovaný stojan na laptop je doplnkom, ktorý ocení každý, kto rád pracuje na svojom počítači v pohodlnej, chladnejšej polohe. Je smutné, že používanie notebooku vo vašej posteli často znamená umiestniť ho na kolená, čo je pre nás nielen nepríjemné, ale aj to, že sa notebook môže prehriať. Drevený stojan na laptop je vhodný na prácu v posteli, na pohovke, na lietadle, v autobuse alebo vo vlaku. Vďaka otvorom na vrchu sa môžeme zabaliť do našej obľúbenej prikrývky a umiestniť notebook na tento vetraný stojan - zaručuje, že sa prenosný počítač nebude prehrievať. Otvory v hornej časti rozptýlia teplo, ktoré spôsobí, že batéria vydrží dlhšie a chráni zariadenie pred poškodením.
S ventiláciou notebooku môžeme raz a navždy zabudnúť na pracovné nepohodlie. Drevený stojan na laptop umožňuje nastaviť výšku nohy a uhol sklonu hornej časti. To vám umožní nastaviť tabuľku prenosných počítačov podľa vašich potrieb a vašej aktuálnej pozície. Pohodlná poloha umožňuje efektívnejšie používanie notebooku, odníma vám oči a chrbát. Praktická podpora vetraného stojana na laptop - chráni počítač pred pádom, aj keď je stojan umiestnený pod strmým uhlom.

 
VETRANIE - prehriaty laptop pracuje menej efektívne a spotrebuje sa rýchlejšie. Stojan má v hornej časti špeciálne zárezy, ktoré umožňujú ľahko rozptýliť teplo. Správne vetranie stojana vydrží batériu dlhšie, takže nebudete viazaní na kábel.
 
POHODLNÝ STOJAN - horná časť stojana je vybavená špeciálnym panelom, ktorý chráni prenosný počítač pred pádom, aj keď je naklonený. To znamená, že notebook môžeme používať aj pri polovičnom ukladaní, na stojane bude stále stabilný.

 NASTAVENIE VÝŠKY A NASTAVENIA - výška nôh stola a uhol sklonu hornej časti stojana sú nastaviteľné. To vám umožňuje nastaviť stôl v perfektnej polohe, ktorá vyhovuje vašim potrebám a vašej aktuálnej polohe. Pohodlná poloha robí prácu pohodlnejšou a plodnejšou.

 

ŠPECIFIKÁCIE

- materiál: bambusové drevo,

vrchné rozmery (šírka / dĺžka / šírka): 49,5 / 29,7 / 4,5 cm,

hmotnosť: 2,2 kg,

nastavenie sklonu: úroveň I - 13 cm, úroveň II - 12 cm, výška II - 10,6 cm, úroveň IV - 6 cm.
IsoT00000515

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty