Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami RD3496

  • Výrobcovia RelaxD
  • Kód produktu: 14498
  • Dostupnosť: Skladom
  • 30,98€

  • Bez DPH: 25,82€

Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami RD3496
Na uteráky, kozmetiku a oveľa viac.
Ideálne pri obmedzenom priestore
Tiež pre kuchyňu a chodbu
Šetrné k životnému prostrediu
Malý, robustný a univerzálny!

Malá alebo úzka kúpeľňa, príliš malý priestor v študovni / detskej izbe alebo nie je možné ukladať nové knihy alebo DVD. Zoznam by mohol pokračovať a poskytol by ďalšie dôvody na kúpu police. Pravdepodobne ste prešli týmto časom. Polica by nemala slúžiť iba ako možnosť uskladnenia, ale mala by tiež niečo urobiť.

Kúpeľňová polica z bambusu

S bambusovou poličkou prinesiete do svojho domu kvalitný kus nábytku. Bambus je rýchlo obnoviteľná a široko používaná surovina, ktorá má veľký ekologický a ekonomický význam, najmä v Ázii. V posledných rokoch bambus čoraz viac dobyl neázijský región a teší sa rastúcej popularite. Vďaka jedinečnému zrnu je prírodné drevo pútavým prvkom a hodí sa takmer do každej domácnosti. Robustná surovina sa používa napríklad na police, skrinky alebo stoly a považuje sa za exkluzívny materiál pre interiéry, najmä v Európe. Bambus je extrémne ľahká a elastická surovina a na rovnakej úrovni ako tvrdé drevo.

Polica sa používa hlavne na ukladanie predmetov a je takmer nevyhnutná ako kus nábytku.

Túto krásnu bambusovú poličku môžete umiestniť napríklad do svojej kúpeľne a do nej vložiť uteráky. Máte tiež možnosť použiť poličku ako poličku alebo pre priečinky so súbormi. Svojimi rozmermi cca 33 x 79 x 33 cm ho môžete umiestniť do rohov alebo vedľa skrinky. Aj v kombinácii s inými policami sa dá použiť, a preto môže voľne stáť v miestnosti.

Existuje veľa spôsobov, ako môžete použiť poličku. Či už v obývacej izbe, v kúpeľni alebo v detskej / študovni, bambusová polica sa vizuálne hodí do každej miestnosti. Funkčnosť a praktickosť sú elegantne kombinované v poličke. Polica sa ľahko zostavuje a ľahko sa udržuje. Montážny návod a montážny materiál sú súčasťou balenia.

Dekoratívne predmety nie sú súčasťou dodávky.

Flexibilná polica

Robustná bambusová polica pre vašu kúpeľňu má tri police. Je však tiež ideálny do kuchyne, spálne, kancelárie alebo do hobby miestnosti. Túto stabilnú poličku použite tam, kde potrebujete ďalší úložný priestor. Neexistujú žiadne obmedzenia pre vašu fantáziu. Použitý materiál zapadá do takmer akéhokoľvek prostredia v miestnosti.
Podrobnosti o produkte
Rozsah dodávky
• 2 bočné diely
• 3 police
• Pokyny, náradie a montážny materiál, bez dekorácie

rd10013496

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty