Kovový botník 4 poschodia, nastaviteľný, isot5345

  • Výrobcovia -
  • Kód produktu: 13965
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 21,90€

  • Bez DPH: 18,25€

Kovový botník 4 poschodia, nastaviteľný, isot5345

Trápia vás topánky, ktoré ležia po celej chodbe? Kovový stojan na topánky vám umožní usporiadať topánky každého člena rodiny - môže mať až 12 - 13 párov súčasne. Vaša chodba bude opäť uprataná. Kovový stojan na topánky sa hodí do akéhokoľvek interiéru a zaručuje ľahký prístup k vašej obuvi. Celý stojan je vyrobený z kovu, vďaka čomu je veľmi stabilný a odolný. Nastaviteľný stojan na obuv sa dá ľahko udržiavať čistý - v prípade, že sa znečistí, všetko, čo musíte urobiť, je utrieť ho navlhčeným kusom látky a bude dobrý ako nový.
Každá polica stojanu je mriežkovaná, čo zaisťuje nepretržité prúdenie vzduchu, takže sa nepríjemný zápach vo vnútri hromadí. Veľmi ľahká montáž je ďalšou veľkou výhodou oceľovej police na topánky. Nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje - kovové rúry podvozku môžu byť spojené plastovými konektormi. Nezabudnite na bezpečnosť. Nastaviteľná polica na topánky nemá žiadne ostré hrany - nehrozí riziko poškodenia uloženej obuvi. Kovový stojan je tiež bezpečný pre povrch, na ktorom stojí - jeho nohy sú zaistené oporami, ktoré bránia poškriabaniu podlahy.
Oceľový stojan na topánky je vybavený systémom nastavenia výšky police. Tieto systémy umožňujú nastaviť každú z políc na jednu z 21 dostupných výškových úrovní. Samotné nastavenie je veľmi jednoduché. Stačí pár sekúnd. Nastaviteľný organizér obuvi sa dá použiť na uloženie menších aj väčších topánok.

KONŠTRUKCIA - celý stojan je vyrobený z odolnej ocele, čo zaručuje bezpečnosť skladovaných predmetov a tiež zaručuje dlhú životnosť výrobku.

 

Mrežové police - 4 police s mriežkou vám umožňujú uložiť okolo 12 - 13 párov obuvi. Mriežkové police nielen zaisťujú lepšiu viditeľnosť, ale aj lepšie prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa topánky rýchlejšie schnú a zabraňuje hromadeniu nepríjemného zápachu vo vnútri.

 

NASTAVENIE VÝŠKY ÚROVNE VÝŠKY - regál má štyri police, ktoré je možné umiestniť do 21 rôznych výškových úrovní. Vďaka možnosti univerzálnej regulácie výšky sa police dajú dokonale nastaviť podľa vašich vlastných preferencií a výšky skladovaných predmetov si polica môže uchovať viac obuvi ako modely bez možnosti nastavenia.

 

UNIVERZÁLNE POUŽITIE - stojan nie je vhodný iba na obuv. Môže tiež dokonale plniť svoju úlohu na akomkoľvek mieste, kde by ste chceli uložiť nejaké dané položky. Je ideálny pre garáž, dielňu, kde môže slúžiť ako stojan na náradie, špajza, podkrovie alebo suterén, kde si budete môcť uložiť svoje jedlo.

 

ŠPECIFIKÁCIE - materiál: oceľ, rozmery (šírka / dĺžka / výška): 63,5 / 25,5 / 91,5 cm, rozmery police (šírka / dĺžka): 60/23 cm,
hmotnosť sady: 3,3 kg.
isot 00005345

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty