Šperkovnica biela Beauty IS8897

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 14570
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 17,95€

  • Bez DPH: 14,96€


Šperkovnica - biela K8897 Beautylushh


    PRAKTICKÉ -  krabička na šperky sa skladá z dvoch úrovní. Prvým je zásuvka s 9 malými priehradkami, ktoré vám umožňujú umiestniť napríklad malé náušnice. Na druhej úrovni je dlhá rada oddielov s valčekmi na krúžky a na bokoch dve veľké odkladacie priestory, napríklad retiazky, náramky, prívesky, hodinky a mnoho ďalších. Organizátor je potiahnutý mäkkým materiálom, ktorý chráni jemné a cenné šperky pred poškriabaním.

    ZRKADLO - vo vnútri kufra je výklopné zrkadlo. Ideálne na obliekanie šperkov, ako aj na nanášanie líčidiel. Pod zrkadlom je úložný box, ktorý vám umožní uložiť vaše najcennejšie šperky.

    ZAMKNUTÉ KĽÚČOM - vďaka priloženému kľúču získavame istotu, že nikto okrem nás tento prípad nepoužíva, nevyzerá a nepožičiava si šperky; predstavuje dodatočnú ochranu cenných predmetov. Na spodnej strane sú 4 protišmykové peny, ktoré chránia pred poškriabaním dna pri pohybe skrinky.

    ELEGANT - šperkovnica z ekologickej kože so striebornými doplnkami vyzerá zároveň veľmi klasicky a elegantne. To je skvelý darček! Výrobok je k dispozícii v 3 farbách, biela, čierna a ružová.

    ŠPECIFIKÁCIA - farba: biela / čierna / ružová; materiál: ekologická koža; maximálne rozmery (dĺžka / šírka / výška): 31/16 / 25 cm


hmotnosť: 700 g; hmotnosť balenia: 790g.

is00008897


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty