Brúska na nože IS6672

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 14549
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,20€

  • Bez DPH: 5,17€

Brúska na nože IS6672


    RÝCHLE A EFEKTÍVNE - pomocou brusiča na nože môžete rýchlo a veľmi efektívne naostriť všetky nože doma, vďaka čomu dokonale splnia svoje úlohy a nebudete pri každom pohybe nervózni. Dokonale nabrúsené nože sú nevyhnutnou pomôckou v každej kuchyni - nielen profesionálnej, ale aj domácej.

    3 FÁZY brúsenia- každá fáza zaostrenia je iná a rovnako dôležitá. Prvou fázou je predostrenie noža, ďalšou je presné vyhladenie jeho čepele a posledná je perfektné leštenie. Čepele majú tvar písmena V, čo významne zvyšuje účinnosť každého ostrenia.

    KOMFORTOVATEĽNÁ MANIPULÁCIA - vďaka ergonomickej rukoväti môžete pri ostrení nožov ľahko zaostriť na zaostrenie. Brúska leží pevne v ruke a nevykĺzne z nej, čo uľahčuje prácu a zaisťuje bezpečnosť pri brúsení nožov.

    KOMPAKTNÉ VEĽKOSTI - brúsič môže byť uložený v akejkoľvek zásuvke alebo kuchynskej skrinke. Nezaberá veľa miesta a plní svoju úlohu lepšie ako mnoho veľkých a objemných brúsok.

    ŠPECIFIKÁCIA - dĺžka: 215 mm, šírka: 50 mm, výška: 63 mm, hmotnosť: 180 g.

ÚDAJE

    rozmery (dĺžka / šírka / výška): 21,5 / 5/6 cm
    hmotnosť: 150 g
    hmotnosť balenia: 185 g

V kuchyni už nie sú žiadne tupé nože, ktoré neusporiadajú kuchynskú zásuvku a sú úplne zbytočné. Trojstupňový orezávač nožov je riešením, ktoré sa raz a navždy zbaví problému rozmazaných nožov z akejkoľvek kuchyne. Ručné brúsky na nože sa ľahko používajú a veľmi rýchlo a efektívne zaostrujú všetky typy nožov. Orezávač nožov 3 v 1 je kompaktný nástroj, ktorý môžete ľahko skryť v kuchynskej skrinke alebo zásuvke - zaberá veľmi málo miesta a jeho funkčnosť porazí veľa objemných a veľkých konkurentov.

Ručný brúsič nožov má 3 drážky, ktoré majú rôzne funkcie ostrenia. Každá z nich má tvar písmena V, čo zvyšuje účinnosť tohto nástroja. Pomocou trojstupňového orezávača nožov môžete ľahko zaostriť aj tie tupé nože - aj tie, ktoré sú už mnoho rokov zanedbávané alebo nepoužité. Brúsenie nožov pomocou ručného orezávača nožov sa uskutočňuje v troch fázach. Každá z nich je rovnako dôležitá, preto by ste si ich nemali nechať ujsť. Prvá fáza spočíva v predbežnom naostrení noža. V ďalšej fáze je čepeľ presne vyhladená, aby bola nakoniec dôkladne vyleštená.

Brúsič nožov 3 v 1 má veľmi pohodlnú, ergonomickú rukoväť, vďaka ktorej sa trojstupňový orezávač nožov dokonale hodí do ruky a počas ostrenia z neho nevykĺzne. Ergonomická rukoväť nielen zvyšuje pohodlie pri práci, ale tiež zvyšuje jej bezpečnosť. Orezávač nožov 3 v 1 má kryt vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči nečistotám.

isotra6672

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty