Koreničky s korením 8 dielna sada v drevenej polici - mahagón

  • Výrobcovia Galda
  • Kód produktu: 14762
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 24,00€
  • 19,90€

  • Bez DPH: 16,58€

Koreničky s korením 8 dielna sada v drevenej polici - mahagón


Materiál: bukové drevo / sklo

Farba dreva: mahagónová

Farba čiapky: strieborná

Rozmer: 38x10,5x15,5 cm


Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku.Počet korenín: 8 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka


Prečo to kúpiť: Praktická drevená polica s 8 druhmi korenia. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenia urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.


Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: solničky a koreničky