Koreničky s korením 9 ks Flipper drevený stojan, biela

  • Výrobcovia Galda
  • Kód produktu: 14765
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 29,00€

  • Bez DPH: 24,17€

Koreničky s korením 9 ks Flipper drevený stojan, biela


Materiál: bukové drevo /sklo 

Farba dreva: biela

Farba čiapky: strieborná

Rozmer: 20x13,5x17,5 cm, výška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm


Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku.


9 dielna praktická polica vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktorá má užitočné a jednoduché použitie. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenín v slovenskom jazyku urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. 


Počet korení: 9 - soľ, kari korenie, čierne korenie, pálivá paprika, majoránka, vegeta, nové korenie, bazalka, provensálske korenie.  Korenie sa vyrába iba z prírodných surovín, vďaka čomu je plné príjemnej arómy a intenzívnych farieb.


Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečné pre zdravie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: solničky a koreničky