Koreničky s korením Flipper 12 dielne, drevený stojan, natural

  • Výrobcovia Galda
  • Kód produktu: 14767
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 34,00€

  • Bez DPH: 28,33€

Koreničky s korením Flipper 12 dielne, drevený stojan, natural


Materiál: bukové drevo/sklo

Farba dreva: prírodná

Farba čiapky: strieborná

Rozmer: výška 28 cm, šírka 15 cm, dĺžka je 17,5 cm, výška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm


Praktická súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a má užitočné a jednoduché použitie. Je možné ju zavesiť na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult.  Šikovné sklenené koreničky s názvom v slovenskom jazyku urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní.


Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku.


Počet korenín: 12 - soľ, čierne korenie, kari korenie, pálivá paprika, sladká paprika, majoránka, vegeta, nové korenie, bazalka, provensálske korenie, oregano, pečené kurča


Prečo to kúpiť:

Koreničky s korením na drevenom stojane 12 dielov prírodnej farby Flipper osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením.  K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: solničky a koreničky