Koreničky v drevenom stojane s korením strieborné 12 kusová sada

  • Výrobcovia Galda
  • Kód produktu: 14759
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 39,00€

  • Bez DPH: 32,50€

Koreničky v drevenom stojane s korením strieborné 12 kusová sada


Materiál: bukové drevo/sklo 

Farba dreva: biela, matný orech

Farba čiapky: strieborná

Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku.

Rozmer: 22x10x18 cm

Počet korenín: 12- čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, sladká paprika, oregano, pečené kurča 

Prečo to kúpiť: Praktický stojan z vysokokvalitného dreva moderného dizajnu s 12 druhmi korenia v bielej farbe. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvami zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Korenia sú výlučne z prírodných surovín, vďaka ktorým sú plné vôní a intenzívnych farieb. Stojan je možné umiestniť na stenu alebo ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: solničky a koreničky