Magnetické guličky Neocube farebné 216ks, 3mm Isot9036

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 14682
  • Dostupnosť: Skladom
  • 8,99€

  • Bez DPH: 7,49€


Neocube je hračka, ako pre deti (odporúča sa až od 12 rokov), tak pre dospelých. Ide o sadu 216-tich silných magnetických guličiek, z ktorých si môžete zostavovať rozmanité obrazce. Záleží len na vás a na vašej fantázii, koľko ich zvládnete vytvoriť.

Vďaka neocube sa bude rozvíjať vaša priestorová predstavivosť, tvorivosť, ale aj jemná motorika. Navyše sú vhodným relaxačným a antistresovým prostriedkom.

Neocube je tiež vhodným a originálnym darčekom

ŠPECIFIKÁCIA - farba: dúha; priemer: 3 mm; rozmery balenia (dĺžka / šírka / výška): 7/7 / 4,5 cm; hmotnosť: 0,06 kg.

Počet guličiek: 216 ks

Priemer guličiek: 3mm

isot00009036

 

 Malé hádanky prinášajú zábavu a rozptýlenie, takže si môžete urobiť kreatívnu prestávku a relaxovať.
Naša sada obsahuje 216 rôznych farebných magnetických guličiek, ktoré si môžete ľubovoľne usporiadať a vytvárať tvary alebo štruktúry. Zaručuje to veľa hodín zábavy. Máte tisíce spôsobov, ako používať guličky, zatiaľ čo trénujete mozog a rozvíjate svoju vlastnú kreativitu a zvyšujete priestorovú fantáziu.

Náš set je ľahký a kompaktný, ponuka z ušľachtilého kovu. Náš tvarovaný kontajner s farebnými guličkami vo vnútri umiestnený na komode alebo polici vytvára v každom prípade vynikajúci vzhľad. Silné kovové gule vzbudia záujem a každý s vami chce pracovať. V penovom obale sú bezpečne uložené a chránené pred poškodením. Náš produkt je vhodný pre každého bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Gule sú skvelým darčekom a sú vhodné pre mnoho príležitostí. Naše originálne silné magnety vám určite poskytnú veľa potešenia na dlhú dobu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty