Masážny valec Roller Yoga isot1834, 33x14cm

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 14681
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,99€

  • Bez DPH: 8,33€


Masážny valec Roller Yoga isot1834

Vynikajúci gadget, ktorý bude fungovať ako pri profesionálnom tréningu a cvičení v pohodlí vášho domova. Valec Roller jóga je špeciálne navrhnutý valček, ktorý má výstupky po celej svojej dĺžke.Pod vplyvom tlaku na telo, výčnelky dokonale masáž nielen pokožku, ale aj hlbšie časti svalov. Masážny valec si môžete vziať so sebou na jogu, pilates, crossfit a fitness. Môžete ho použiť aj na rehabilitačné cvičenia alebo po tréningu. výčnelky neprispievajú k podliatinám a tlak nie je bolestivý.
Jedná sa o senzačný gadget nielen pre aktívnych ľudí, ale aj pre tých, ktorí sa starajú o svoju postavu. Projekcie masážneho valca senzačne uvoľňujú svalový tonus a uvoľňujú spúšťacie body. joga valec môže byť tiež vykonávaná starší ľudia, ktorí trpia svalovou bolesťou a majú problémy s kostrovým systémom.
Masážny valec je vhodný pre rehabilitačné cvičenia - redukuje poškodenie držania tela, dokonale posilňuje svaly, pomáha stabilizovať chrbticu a zlepšuje fungovanie nervového systému. Masážny valec na cvičenie je tiež vynikajúcim prístrojom na zníženie siluety, redukciu tuku a celulitídy. Masáž s valčekom zvyšuje prekrvenie tela a dokonale tvaruje postavu. Roller jóga ocenia aj rekonvalescenti a športovci . Valec eliminuje bolesť a navyše urýchľuje rekonvalescenciu po rôznych typoch zranení a zranení ,

PERFECTLY MASSES - valec je veľmi účinný gadget pre relaxačnú masáž. Perfektne sa uvoľní, uvoľní svalové napätie a spúšťacie body, zvýši cirkuláciu a rozloží sours. Je tiež skvelý spôsob, ako bojovať proti celulitíde a pevne telo.

 K CVIČENIU - to je veľmi užitočné cvičenie príslušenstvo. Môžete si vziať valec pre pilates, jóga, fitness, crossfit - to bude plniť svoju úlohu dokonale všade.Je to tiež ideálny pri cvičení v pohodlí vášho domova. Zvyšuje svalovú pružnosť a skráti obrázok.

 
PRE REHABILITÁCIU - valec môže byť úspešne použitý počas rehabilitačných cvičení. Opravuje držanie tela, pomáha stabilizovať chrbticu a odstraňuje bolesti chrbta, zlepšuje nervový systém. Taktiež urýchľuje obnovu všetkých zranení a zranení.

 SAFE - valec je vyrobený zo špeciálnej, odolnej a elastickej EVA peny v rovnakom čase. Je 100% bezpečný - cvičenia s valčekom nespôsobujú podliatiny, nie sú bolestivé ani nepríjemné.

 

ŠPECIFIKÁCIA - farba: , materiál: EVA pena, tvrdosť: 38 °, rozmery (výška / priemer ) 33/14 / , hmotnosť: 760 g.
IsoT
00001834


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty