Antistresová posteľ pre domáce zvieratá 40 cm InnovaGoods, 3574

  • Výrobcovia InnovaGoods
  • Kód produktu: 20768
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,20€

  • Bez DPH: 13,50€
Ak ste nadšení vesmírom gadgetov, InnovaGoods vám ponúka tie najlepšie a najoriginálnejšie novinky pre domácnosť, autá, cestovanie, deti, technológie, zábavu atď.! Objavte veľké vynikajúce produkty, ktoré vynikajú svojou schopnosťou, účinnosťou a inovatívnym dizajnom, ako je napríklad antistresová posteľ Bepess InnovaGoods Ø 40 cm pre domácich miláčikov !
Antistresová posteľ Bepess Innovaods pre domácich miláčikov Pomáhať a zmierňovať stres a úzkosť u zvierat a poskytuje príjemný pocit pokoja a pohody. Táto pohodlná a mäkká posteľ pre domácich miláčikov je ideálna pre zvieratá, aby boli uvoľnenejšie a lepšie spali a odpočívali, pričom si hlavu opierajú o jej zvýšený okraj v úplnom pohodlí.
Toto kruhové lôžko je zvýšeným okrajom vytvárania v prostredí s pocitom bezpečia a ochrany a poskytuje oporu pre hlavu a krk ako vankúš. Navyše vďaka bohatému vnútornému polstrovaniu a ultramäkkému povrchu s nepostrehnuteľnými švami je to posteľ snov pre každého domáceho maznáčika.
Tento antistresový pelech pre domáce zvieratá je vákuovo balený v krabici. Pri otvorení škatule a vybrať z obalu je potrebné ju pretrepať a rozložiť cca 4 hodiny. aby nadobudla svoj normálny a optimálny tvar. Odporúčam umiestniť hračku na posteľ, zvieratá neohrýzť a predišli najmä domácemu znehodnoteniu.
Materiál:
Polyester
oxfordské plátno
Šedá
Typ: Posteľ pre domáce zvieratá
Kruhový tvar
Moderný a šikovný dizajn: Inovatívny a funkčný
Pohodlné a pohodlné: mäkké a príjemné na dotyk
Protišmyková základňa: Vodotesný povrch
Ultraľahký: Ľahko sa prepravuje a skladuje
Jednoduché čistenie: Ručné umývanie
Vhodné pre psov a iné domáce zvieratá: Malé zvieratá
Charakteristika: Napomáha spánku a odpočinku
Priaznivé účinky: Uvoľňujúce a upokojujúce vlastnosti
Priemer cca: Ø 40 cm
Výška cca: 16 cm
V0103574

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty