Stavebnica SpaceRail Level 4, isot1373

  • Kód produktu: 13872
  • Dostupnosť: Skladom
  • 26,90€

  • Bez DPH: 22,42€
Stavebnica SpaceRail Level 4, isot1373

S našou mimoriadnou guľovou dráhou „Spacerail Level 4“ získate mnoho hodín nezabudnuteľnej zábavy, ktorá výrazne stimuluje predstavivosť. Naša trať so samostatnou montážou obsahuje všetky prvky, ktoré potrebujete na vybudovanie viacúrovňovej cesty, pričom kovová guľa sa pohybuje v rámci presne navrhnutých koľají. Môžete vytvoriť nespočetné varianty, flexibilné plastové tyče môžu byť individuálne spojené s jednotlivými dráhami a používať. Široká základňa ponúka neuveriteľné množstvo možností dizajnu, tutoriál ukazuje veľa príkladov projektov.
Fast track je sofistikovaná hračka, preto by sa mal rešpektovať minimálny vek 15 rokov. Trať si vyžaduje nielen správne zostavenie všetkých častí, ako ich zostaviť a skombinovať! Zároveň sa deti zoznámia so základmi fyziky, pretože iba vtedy, keď sa lopta rozbehne primeranou rýchlosťou, zostane na obežnej dráhe. V opačnom prípade letí mimo zábradlia a trať sa musí zmeniť alebo prepracovať. Postupom času práca na projektoch vytvára cielený pohľad na podstatu a rozvíja logické myslenie a pochopenie fyzikálnych princípov. Kurz úrovne 4 je vynikajúcou zábavou pre staršie deti a mladých dospelých. Veľký počet prvkov vám umožňuje realizovať spoločné nápady a vytvárať jedinečné projekty.
Úspešne zostrelená guľa je dopravená smerom hore pomocou tzv. Archimedeanovej skrutky na začiatok dráhy. Napájanie je zabezpečené batériou typu AA 1,5 V (nie je súčasťou). Ak je zostavená úspešne, môžete na trati použiť toľko guličiek, ako budete chcieť, nebudete musieť zasahovať a pozerať sa na predstavenie.
 

 

MOŽNÉ RÔZNE VARIANTY - Sada guľôčkových dráh obsahuje mnoho príkladov projektových trás rôznej dĺžky a intenzity. Vďaka vysokej fantázii a vynaliezavosti môže vzniknúť nespočet variantov. Veľký počet častí umožňuje individuálne prispôsobenie a doplnenie.

UČENIE A PREHRÁVANIE - Trať si vyžaduje nielen správne zostavenie všetkých častí, ako ich zostaviť a ako ich skombinovať! Zároveň sa deti zoznámia so základmi fyziky, pretože iba vtedy, keď sa lopta rozbehne primeranou rýchlosťou, zostane na obežnej dráhe. V opačnom prípade letí mimo zábradlia a trať sa musí zmeniť alebo prepracovať.

SPOLOČNÁ ZÁBAVA - Veľký počet častí umožňuje stavať samostatne alebo v skupine. Každý sa môže zúčastniť na projekte a vytvárať jedinečné majstrovské diela.

PREVÁDZKA BATÉRIE - Úspešne zostrelená strela je prenášaná až na vrchol obežnej dráhy tzv. Archimedeanskou skrutkou. Ak budú úspešne zostavené, môžu na trati použiť ľubovoľný počet guličiek, už nemusia zasahovať a sledovať predstavenie.

ŠPECIFIKÁCIE - Doba projektu: 2-3h
Úroveň: 4 Obtiažnosť: Stredná
Materiál: kov, plast, monofil
Napájanie: 1,5 V DC - batéria AA (nie je súčasťou balenia)
Odporúčaný vek: 15+ Rozmery (D / Š / H) 59,5 / 33 / 20cm
Hmotnosť: ~ 1,9 kg
Dĺžka koľaje: do 25 metrov
Počet kovových guličiek: 4

IsoT: 00001373
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie