Stolík na notebook do postele Bamboo veľký, Isot7974

  • Výrobcovia -
  • Kód produktu: 13768
  • Dostupnosť: Skladom
  • 22,95€

  • Bez DPH: 19,13€

Trávite veľa času u svojho notebooku, alebo na ňom radi hráte počítačové hry? Urobte si k tomu poriadne pohodlie a kúpte si špeciálny stolík na notebook do postele. S týmto praktickým stolíkom môžete pracovať na počítači aj v pohodlí svojej postele. Originálny darček pre každého, kto vlastní notebook.Pohodlný a praktický stolík na notebook s vetraním je doplnkom, ktorý ocenia všetci, ktorí radi pracujú na počítači v pohodlnej, uvoľnenej polohe. robí nás nielen nepríjemné, ale aj môžeme prehriať device.The drevené notebook stôl prejde skúšku aj v posteli a na gauči, rovnako ako v lietadle, vlaku a autobusu. Vďaka diery v pult, sme môžete ľahko pokryť naše obľúbené deku a dať počítač alebo tablet na vetranom notebooku stôl - to určite nebude prehriatie. V pracovnej doske odvod tepla, takže počítačove batérie vydržia dlhšie. S prenosným stolom s vetraním, môžeme zabudnúť raz a navždy, čo nepohodlie je pri používaní počítača.V drevenom stole na laptop, môžete nastaviť výšku nôh a uhol sklonu stola. Vďaka tomu sme môžete ľahko nastaviť vetrané laptop tabuľky, aby vyhovoval vašim potrebám a vašej aktuálnej pozícii. Komfortné pracovné pozície znamennajú väčšiu účinnosť a menšiu únavu v očiach a chrbtici.Veľmi užitočné je tiež praktická podpora pre vetrané laptop stôl - chráni počítač pred kĺzaním dole, aj keď je horná nastavená na vysoký sklon.Tabuľka pre notebook s ventiláciou nie je len nastaviteľný stolný počítač, ale aj ďalší vrch, na ktorý môžeme dať pohár alebo notebook s poznámkami. má veľmi praktickú, malú zásuvku, do ktorej môžeme uložiť malé, praktické príslušenstvo - napr. notebook, pero, slúchadlá, perá atď.

VETRANIE - horúci prenosný počítač pracuje horšie a spotrebuje oveľa rýchlejšie. Stôl má špeciálne pracovné výrezy v pracovnej doske, ktoré umožňujú voľný odvod tepla. Správne vetranie v tabuľke robí batériu vydrží dlhšie a nemusíte sedieť „pripojený“ kábel.

PRAKTICKÁ ZÁKLADNOSŤ - na pultu sa nachádza špeciálna lamela, ktorá chráni prenosný počítač pred skĺznutím nadol - dokonca aj pri veľkom sklone. Takže môžeme notebook používať aj v poloprostrednej polohe a on sa bude perfektne držať na stole.

NASTAVENIE VÝŠKY A SKRUTKOVACÍ UHL - výška nôh stola, ako aj uhol sklonu stola pod notebookom sú nastaviteľné (4 kroky). To vám umožní dokonale zladiť tabuľku s vašimi potrebami a aktuálnou polohou. pohodlná poloha, práca bude efektívnejšia a príjemnejšia.


SMALL DRAWER - umožňuje ukladať malé, najpotrebnejšie príslušenstvo na dosah ruky. Nikdy nebudete hľadať pero, lepiace poznámky, slúchadlá alebo prívesky - teraz budú mať svoje vlastné bezpečné miesto a vždy ich budete mať po ruke pri budete potrebovať pri práci na notebooku.
 
ŠPECIFIKÁCIA - materiál: drevené stoly rozmery (dĺžka / šírka / výška): 62,5 / 34,5 / 26 cm

hmotnosť: 2,35kg

nastavenie sklonu: I úroveň: 19cm, II úroveň: 16cm III úroveň: 12,5 cm IV úroveň: 5cm.

 IsoT00007974

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty