Stolný futbal s nohami 69x37x23cm, isot1564

  • Kód produktu: 13871
  • Dostupnosť: Skladom
  • 21,90€

  • Bez DPH: 18,25€
Stolný futbal s nohami 69x37x23cm, ktorý predstavuje 18 hráčov + 2 lopty

Náš stolný futbal je vzrušujúcou hrou, ktorá osloví deti, dospievajúcich aj dospelých. Stolný futbal spája generácie a umožňuje senzačné turnaje. Každý, kto sa cíti priťahovaný malými hráčmi v poli, ktorí musia byť ovládaní pomocou otočných úchytiek, pravdepodobne neexistuje nikto, kto by nechcel hru vyskúšať. Všetko, čo je potrebné, sú reflexy, presnosť pohybu a trochu šťastia, takže lopta padá do bránky. Náš praktický stolný stolný futbal je skvelý darček a určite inšpiruje každého futbalového fanúšika. Veľmi dobre sa dá použiť pri domácich hrách, na večierkoch, v školách alebo v mládežníckych zariadeniach.
V našom stolnom futbale nájdeme 18 hráčov - 9 z každého tímu. Na každej strane sú 3 rukoväte, ktoré ovládajú a posúvajú každého hráča. Všetky rukoväte majú špeciálne profilovaný povrch, ktorý hráčom umožňuje bezpečný a presný pohyb, a to dokonca aj pri spotených rukách. Na každej strane brány je praktický počítadlo gólov a dosiahnuté ciele je možné upravovať pomocou jednoduchého posuvného systému. Aj pri veľkých emóciách a tvrdých bojoch máte na mysli brány, takže celá vec ide spravodlivým spôsobom. Náš stolný futbal je veľmi robustný a vyrobený z odolných materiálov. Vďaka tomuto stavu ho môže veľa ľudí používať po dlhú dobu. Sada obsahuje dve loptičky, ktoré možno použiť na hranie.
Náš stolný futbal je skvelý spôsob, ako sa baviť s deťmi a dospelými. Najmä na tvrdej párty alebo nudnej párty môže stolný futbal vyriešiť veľa sporov. To vzbudzuje emócie a povzbudzuje mnohých k účasti, vytvára tímy a predovšetkým vzrušujúce turnaje.

 

PRE DETI A DOSPELÝCH - Stolný futbal je hra, ktorá spája generácie. Je to skvelá aktivita pre deti, dospievajúcich a dokonca aj pre dospelých. Bez ohľadu na vek a pohlavie je to skvelá zábava a spája mnoho nadšených.

STAVEBNÁ KONŠTRUKCIA - Náš stolný futbal je veľmi odolný a vyrobený z odolných a odolných materiálov, vďaka tomuto stavu ho možno používať po dlhú dobu mnohých ľudí.

PROFILOVANÉ RUČKY - Všetky rukoväte majú špeciálne profilovaný povrch s 3 držadlami na každej strane. Hráči sa môžu pohybovať bezpečne a presne, aj keď sú spotené ruky, rukoväte sú dobre obsluhované.

POČÍTADLO GÓLOV- Na každej strane brány je praktické počítadlo brán a vystrelené brány sa dajú nastaviť pomocou jednoduchého posuvného systému. Aj pri veľkých emóciách a tvrdých bojoch máte na mysli brány, takže celá vec ide spravodlivým spôsobom.

 
ŠPECIFIKÁCIE - Počet hráčov: 18 Rozmery (Dĺžka / Šírka / Výška): 69/37 / 23cm
Váha: ~ 3,85 kg Sada obsahuje: stolný futbal s 18 hráčmi, bránku (obojstranný jazdec), 2 loptičky.

isot 00001564
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie