Kategória
  • Stolové hodiny JVD HS3007.2, 26cm

Stolové hodiny JVD HS3007.2, 26cm

  0 recenziu
Výrobca: JVD
Kód produktu: 13580
Dostupnosť: 5-7 dní
Cena: 72,65€ Bez dane: 60,54€
Free Shipping

Stolové hodiny HS3007  značky JVD


Drevené stolové hodiny sú ideálne ozdobou každého interiéru.

Stolové hodiny JVD

Niektoré veci je lepšie príliš nemeniť. Línia vybraných klasických stolových hodín zostávajú rovnaké po niekoľko desaťročí a ich nadčasový dizajn, u ktorého nemožno vek určiť na prvý pohľad, je ideálnym doplnkom klasického interiéru.

Použitím rôznych odtieňov dreva, silnovrstvého lakovanie s následným leštením a pozlátených prvkov je u stolových hodín JVD dosiahnuté veľmi luxusného vzhľadu.

Vďaka zaujímavým cenám sú stolné hodiny ideálnym darčekom pri rôznych životných výročiach a udalostiach a svojmu majiteľovi dobrým a dlhoročným spoločníkom. Vybrané modely sú vybavené hracími strojčeky s melódiou Westminster, najnovšie potom majú strojček so štyrmi melódiami.

hodiny JVD

Koľko je hodín? A koľko je hodín so značkou JVD?

Toľko, že si medzi nimi hravo vyberiete tie, ktoré doladia váš interiér k dokonalosti, ktoré urobia z prázdnej steny najzaujímavejšia časť vášho bytu a ešte budú spoľahlivo ukazovať čas vám aj celej vašej rodine. Hodiny sprevádzajú človeka už niekoľko storočí a sú neodmysliteľnou súčasťou dnešného životného štýlu.

V širokej ponuke hodín JVD nájdete modely vhodné nielen do kuchyne, obývačky či detskej izby, ale tiež do kúpeľne či pracovne, veľké kancelárie aj výrobné haly. Univerzálnosť použitia, spoľahlivé strojčeky, moderné tvary a priaznivá cena robia z hodín JVD lídra na trhu.

Veľkosť: 185x120x260 mm

 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Podobný tovaru (2)