Organizér do kufra čierny, Iso 21849

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 22953
  • Dostupnosť: Skladom
  • 27,90€

  • Bez DPH: 23,25€
Kvalitná taška do kufra je uložená z robustného materiálu Oxford00. Takáto je veľmi dobrým prostriedkom na prehľadné veci prepravovaných v na jednom mieste. Nielenže sa vyhnete neporiadku a hľadaniu vecí pri hľadaní vecí, ktoré potrebujete, ale umožní vám aj ich preprava počas jazdy.
VYSTUŽENÁ ZÁKLADŇA A VEKO - Výhodou tohto organizátora je vrchnák prichytiteľný suchým zipsom, je skladací, takže po zmenšení organizátora je možné ho aj zavrieť. Základňa je navyše okrem iného dodatočne vystužená.Preprava zbaleného organizátora sa okamžite stane detskou hračkou.
VRECKÁ PRE LEPŠIE ODDELENIE - Zabezpečili sme, aby organizátor do auta vyhovoval rôznym potrebám používateľov. Má veľkú komoru, ktorú je možné vďaka priehradkám rozdeliť na tri menšie . Okrem toho je vybavený štyrmi sieťovými vreckami na prednej strane a vreckom uzatvárateľným na suchý zips na boku.
RÚČKY NA PRENOS - nespornou výhodou tohto praktického organizéra kufra sú kovové rúčky na prenášanie. Ide o veľmi praktické riešenie, pretože organizátor sa potom premení na praktickú tašku (pri odchode z auta nemusíte nič prebaľovať, stačí si ho vziať so sebou do kufra).
ŠPECIFIKÁCIA - čierna farba Materiál: Oxford 600D Kapacita: 50L Rozmery organizéra v rozloženom stave: 59 x 30 x 35 cm Hmotnosť: 3,20 kg Hmotnosť hmotnosti: 3,45 kg.
ŠPECIFIKÁCIA
čierna farba
Materiál: Oxford 600D
Kapacita: 50 litrov
Rozmery rozloženého organizéra: 59 x 30 x 35 cm
Hmotnosť: 3,20 kg
Celková hmotnosť: 3,45 kg
00021849

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty