Taška na kočík ružová, Iso 8911

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 20110
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 11,90€

  • Bez DPH: 9,92€
TAŠKA PRE MAMU
KAPACITA - priestor na prenášanie vecí je veľmi dôležitý, keď máte dieťa. Naša taška je veľmi veľká a určite sa do nej zmestí všetko, čo batoľa potrebuje. Hlavná priehradka a vonkajšie vrecko sa zapínajú na zips (hlavná priehradka sa uzatvára na dvojitý zips). Vo vnútri sú 2 vrecká na telefón alebo dôležité dokumenty. Na oboch stranách sú 2 vrecká, ktoré vám smerujú k dispozícii zatiaľ čo potrebné zbrane, je tiež vhodné miesto na dáždnik. Sada obsahuje 2 prúžky ZDARMA! Umožňujú zavesiť tašku na vozík. Vďaka tomu sa taška stáva ešte funkčnejšou, počas prechádzky ju možno zavesiť na kočík alebo ak nie je ťažká s rúčkami, ktoré sa zapínajú na západku, nie je potrebné ju nosiť na chrbte!
3 PRIESTORY NA FĽAŠU - vo vnútri malého vrecka, ktoré sa nachádza vpredu na batoh, sú 3 oddelené miesta na nádobu - ich uloženie bude jednoduché a bezpečne - nehrozí, že keď fľašu nezavrieme, celá vec sa rozleje a zaplaví iné veci.
VODEODOLNÉ - taška je vodeodolná, neabsorbuje vodu. Prípadné nečistoty sú možné odstrániť vlhkou handričkou. Počas prechádzky, keď vás zastihne dážď, sa nemusíte báť, že vám všetky veci vášho dieťaťa premočia.
ĎALŠIE POUŽITIE – tašku je možné použiť aj ako ruksak, skvele poslúži na výlety alebo pre dieťa do školy, v tomto prípade držiaka na fľašu dieťa použite na fľašu na pitie, perá, fixky, vreckovky a pod. .
ŠPECIFIKÁCIA - ružová farba materiál: 600D oxford kapacita: 30l maximálna nosnosť: 15kg rozmery (šírka/výška): 43/30 cm hmotnosť: 480g.
ŠPECIFIKÁCIA
ružová farba
Materiál: 600D oxford
objem: 30l
maximálne zaťaženie: 15 kg
rozmery (šírka/výška): 43/30 cm
hmotnosť: 480 g
VRÁTANE
taška
2 prúžky ZDARMA
00008911

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty