Vákuové vrecia na oblečenie VG

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 15879
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1,49€

  • Bez DPH: 1,24€

Dostupné možnosti

Znižujú objem zabalených vecí. Chránia pred prachom, vlhkosťou, plesňami, roztočmi, molmi atď. Po vložení veci a nasatí vzduchu šetria miesto. Zabraňujú tomu, aby sa zabalené veci zaprášili. Sú ideálne na presun alebo cestovanie. Položky uložené v taške získajú po vybratí z tašiek svoj tvar.
Parametre:
Farba: priehľadná
Inštrukcie na používanie:
Veci určené na skladovanie by sa mali zložiť a potom vložiť do tašky. Do jedného vreca nedávajte príliš veľa oblečenia. Všetky veci uložené vo vreciach by mali byť čisté a suché
Vak treba uzavrieť priloženou západkou
Pripojte sací koniec vysávača k vákuovému ventilu a odsajte vzduch z vrecka. Ak vezmeme do úvahy materiál, z ktorého sú predmety vyrobené, a plánovanú dobu skladovania, odsajte také množstvo vzduchu (približne 30%, aby vložené predmety po odstránení získali pôvodný tvar a veľkosť) 
Predmety vložené do vákuového vaku teraz zaberajú oveľa menej miesta a sú chránené proti škodcom (roztočom, moliam atď.), Plesniam, vlhkosti a nežiaducemu zápachu.
POZOR !!! Tašku uchovávajte mimo dosahu detí !!! Hrozí nebezpečenstvo udusenia !!!Verk-G 15141, 15147, 15145, 15150, 15154, 15152, iso 00000283

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty