Vzduchová pištoľ na čistenie odpadov InnovaGoods KlinGun 6080

  • Výrobcovia InnovaGoods
  • Kód produktu: 16554
  • Dostupnosť: Skladom
  • 24,90€

  • Bez DPH: 20,75€

Touto pištoľou odblokujete všetky potrubia jednoduchým a ekologickým spôsobom. Univerzálna pištoľ sa prispôsobí všetkým typom potrubí: kúpeľňa, kuchyňa, žľab atď. Tento nástroj odstraňuje usadeniny pomocou stlačeného vzduchu. Vzduchová pištoľ so 4 inovatívnymi a funkčnými nástavcami. 

Odblokovacia pištoľ pracuje so stlačeným vzduchom. Veľmi účinná na ľahké odstránenie nečistôt, ktoré sa nahromadili v odtokoch. Funguje na všetkých potrubiach: v kuchyni, v kúpeľni, na toalete, na terase, atď. 4 univerzálne nástavce v rôznych veľkostiach sa prispôsobia všetkým odtokom. Pištoľ vám navyše umožňuje čistenie potrubí ekologickým spôsobom bez použitia chemikálií alebo toxických produktov. Prestaňte strácať čas čistením kuchynských drezov nebezpečnými výrobkami. Používajte ju tam, kde sa hromadia zvyšky jedla, alebo tam, kde sa hromadia vlasy - vane, sprchy, umývadla, atď.

Na odomknutie potrubia umiestnite najvhodnejšiu prísavnú trysku. Pri pumpovaní nabite zbraň. Na opláchnutie sa odporúča 5-10 náplní. Na toaletu sa odporúča 15 až 25 stlačení. Po stlačení spúšte sa uistite, že sacia hubica zostane úplne ponorená vo vode. V prípade potreby pridajte do drezu vodu, aby ste dosiahli najlepšie výsledky pri čistení vodovodných potrubí. Stlačením spúšte vytlačíte uložený vzduch.

Parametre:

Materiál: ABS, PVC

Obsahuje 4 adaptéry: Ø 2,5 cm Ø 3,5 cm Ø 9 cm Ø 18,5 cm ň

Hlavné použitie: drez

Sekundárne použitie: umývadlá, vane, sprchy, terasy atď.

Rozmery približne: 28 x 9 x 28 cmshop st. KlinGun

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: wc kefy