Stolík na notebook do postele Bambusový, RD6734

  • Výrobcovia RelaxD
  • Kód produktu: 12406
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 31,99€

  • Bez DPH: 26,66€

Stolík na notebook do postele Bambusový, RD6734
Ako stolík na notebook, stolik na kolená atď.
Nastaviteľná pracovná plocha
Ukladanie pre myš
Extra zásuvka
skladací

Pult laptopu slúži ako flexibilný úložný priestor

Môžete sa sústrediť a surfovať po sieti od stola alebo pracovať z  gauča? Potom je laptopový stolík pre vás tým pravým nástrojom. Takže môžete pohodlne písať, rozprávať sa alebo hrať na pohovke. Stôl na laptop je vhodný aj pre nedeľné raňajky v posteli.

Nastaviteľný prenosný stôl s integrovaným oddelením

Stôl je približne 55 x 33 x 24 cm a je vyrobený z bambusu. Časť police je nastaviteľná smerom nahor. Takže ich môžete nakloniť a postaviť svoj laptop, aby ste mohli dobre fungovať. Na pravej strane je vyťahovacia priehradka, kde môžete ukladať riad, ako sú perá, poznámky atď. Potom zatvorte posuvnú priehradku a malé veci zmizli.

Stolík na notebook stojí bezpečne na dvoch sklopných nohách. Vzhľadom na veľkorysé rozmery je možné ho použiť aj ako poschodový podnos. Užite si svoje nedeľné raňajky len v posteli. Stôl na notebook je ideálny pre to. Rovnako ako malý bočný stôl vedľa pohovky alebo lôžka, môže byť použitý prenosný stôl.

Stôl na notebook, postranný stôl, podnos na kolená - všestranný

Práca, hrať, písať, čítať, mať raňajky alebo jednoducho používať ako skladovací povrch - laptopový stôl môže byť použitý mnohými spôsobmi. Nadčasový materiál sa mieša do takmer akéhokoľvek prostredia.
Ozdobné predmety nie sú zahrnuté.

Viac stolov na notebooky nájdete v našom e-shope

Rd 10016734

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty