Priehradky na príbory Bamboo 48cm rozšíriteľný, RD4262

  • Výrobcovia RelaxD
  • Kód produktu: 11739
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,99€

  • Bez DPH: 14,16€

Priehradky na príbory Bamboo 48cm rozšíriteľný
variabilne rozšíriteľný
Robustný a ekologický príborník
5 až 7 priehradok na príbory a pomôcky


Vaše kuchynské zásuvky nemajú štandardnú veľkosť, a preto je ťažké pre vás nájsť ten správny príbory zásobník. Tento zásobník na príbory je variabilný na šírku a môžete ho prispôsobiť presne svojim potrebám.

Vo svojej pôvodnej podobe bambusový príborník je široký asi 29 cm, 34 cm hlboká a má výšku asi 5 cm. Má 5 prihredok, v ktorom máte priestor pre lyžice, vidličky, nože a drobné riadu. Po otvorení príborníku predlžujete o ďalšie dva subjekty. Tu máte ďalší úložný priestor pre väčšie kuchynské náčinie. Celkovo možno povedať, príborník má po roztiahnutí šírku asi 48 cm. Samozrejme, že šírka je premenlivá. Vy rozhodnete, ako ďaleko sú príslušné bočné priehradky predĺžené.


Výsuvný príborník je vyrobený z odolného bambusu. Tento prírodný zdroj je udržateľná a ekologicky hodnotné. Bambus je vo svojej robustnosti tvrdého dreva vo všetkých smeroch a je preto ideálne pre použitie v domácnosti. Preto je bambus príborník je tiež ideálne miesto pre ostré nože. Čepele a materiál príborníka nepoškodí.

Dekoratívne predmety nie sú zahrnuté.

rd 10014262


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty