Priehradky na príbory Bamboo XL, 48cm rozšíriteľný, rd8884

  • Výrobcovia RelaxD
  • Kód produktu: 11742
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,99€

  • Bez DPH: 13,33€

Priehradky na príbory Bamboo  XL, 48cm rozšíriteľný
variabilne rozšíriteľný
Robustný a ekologický príborník
5, 6 až 7 priehradok na príbory a pomôcky


Vaše kuchynské zásuvky nemajú štandardnú veľkosť, a preto je ťažké pre vás nájsť ten správny príbory zásobník. Tento zásobník na príbory je variabilný na šírku a môžete ho prispôsobiť presne svojim potrebám.

Príborník má pevnú hĺbky asi 28 cm. Je rozšíriteľný na šírku a je v minimálnom šírke asi 37 cm. To môžete rozšíriť až na 48,5 cm a týmto spôsobom s tradičnými 5 priehradkami. Pridajte 1 alebo 2 pozície pomocou výsuvných bočných priehradiek. Takže si môžete nastaviť v aplikácii s rukoväťou o veľkosti vašej zásuvkou a rozmery príborov. Jeho nízka výška asi 5 cm je bambus príbory zásobník vhodný aj do spodnej zásuvky. V troch oddeleniach cca 8 x 16 cm, budete mať priestor pre čajové lyžičky, tortové vidličky a malé kuchynské pomôcky. V dvoch veľkých častí o približne 8 x 25 cm, vidličky, nože alebo lyžice môžu byť umiestnené. Vytiahnite dve bočné priehradky a priestor sa zväčší.


Výsuvný príborník je vyrobený z odolného bambusu. Tento prírodný zdroj je udržateľná a ekologicky hodnotné. Bambus je vo svojej robustnosti tvrdého dreva vo všetkých smeroch a je preto ideálne pre použitie v domácnosti. Preto je bambus príborník je tiež ideálne miesto pre ostré nože. Čepele a materiál príborníka nepoškodí.

Dekoratívne predmety nie sú zahrnuté.

relax 10018884

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty