Čierny batoh Military XL, 35L

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 14185
  • Dostupnosť: Skladom
  • 26,90€

  • Bez DPH: 22,42€

Čierny batoh Military XL, 35L


    35L - batoh sa skladá z 5 priehradiek. Hlavná priehradka má na spodnej časti zips, ktorý výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie vecí. Vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťová priečka. Druhé veľké oddelenie vo vnútri má dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 2 priehradkami. Vonkajšie horné malé vrecko. Vonkajšie dno, väčšie vrecko - vo vnútri je dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 5 priehradkami. Na vonkajšej strane batohu je uzavretá priehradka na suchý zips, ktorá je ideálna na prenášanie hydratačného systému - pitnej vody.

    RYCHLÝ ZÁSOBOVACÍ SYSTÉM - batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných popruhov s rýchloupínacími prackami, je praktickým riešením a používa sa na okamžité vyhodenie batohu. Stabilné nosenie je ovládané plynulým nastavením profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového popruhu, ktoré je možné odpojiť - popruh vám umožňuje pri nosení batohu uvoľňovať chrbticu a plecia - všetka hmotnosť je zameraná na boky. Popruhy sa používajú na prednej strane batohu a na ramenných popruhoch, ktoré umožňujú pripevnenie zariadenia v systéme MOLLE - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.

    ÚPLNÉ NASTAVENIE - bočné steny, spodok batohu a jeho horná časť sú vybavené nastaviteľným popruhom pripevneným prackou - používa sa na stláčanie batohu. Skrátenie popruhov batohu vám umožní vyrovnať ho, napr. Keď je hlavný priestor prakticky prázdny a naplnia sa iba menšie vrecká. Nastaviteľné popruhy môžu byť užitočné aj pri pripevňovaní prepravovaného zariadenia, napríklad penových podložiek, stanu atď.

    UPEVNENIE - chrbtové a ramenné popruhy sú spevnené, sú pokryté sieťou, ktorá prepúšťa vzduch, do značnej miery tlmia vibrácie - to je obzvlášť dôležité pri dlhých cestách. Batoh je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolný proti roztrhnutiu a odieraniu. Vo vnútri bol potiahnutý gumou, ktorá ho chráni pred prenikaním vody.

    ŠPECIFIKÁCIA - farba: čierna; materiál: 600D nylon / polyester; kapacita: 35 l; rozmery (dĺžka / šírka / výška): 29/37 / 55 cm; nastavená hmotnosť: 1 kg.

ÚDAJE

    farba: čierna
    materiál: 600D nylon / polyester
    kapacita: 35l
    rozmery (dĺžka / šírka / výška): 29/37 / 55 cm
    nastavená hmotnosť: 1 kg

DODÁVANÉ

    batoh
    pruh - ZADARMO


Vojenský batoh pre prežitie s kapacitou 35 l je model, ktorý umožňuje perfektné nosenie pre každého! Ideálny na výlety do hôr, ale nielen, batoh sa používa aj na každodenné použitie, napríklad do školy. Bol vyrobený z odolného, ​​vodotesného materiálu, odolný proti roztrhnutiu a odieraniu. Batoh má rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné nosenie.

Bočné steny, spodok batohu a jeho horná časť sú vybavené nastaviteľným popruhom pripevneným prackou - používa sa na kompresiu batohu a presnejšie na zníženie jeho kapacity, pričom sa berie do úvahy obsah. Skrátenie popruhov batohu vám umožní vyrovnať ho, napr. Keď je hlavný priestor prakticky prázdny a naplnia sa iba menšie vrecká. To vám umožní udržať stabilitu batohu a výrazne ovplyvniť jeho použitie. Nastaviteľné popruhy môžu byť užitočné aj pri pripevňovaní prepravovaného zariadenia, napríklad bundy, penových vankúšikov, stanov, maskovacích sietí atď. Výstuhy majú tiež kovové krúžky, ktoré vám umožňujú pripevniť napríklad kompas atď.

Komfort a pohodlie pri používaní ovplyvňuje aj ventilačná sieť umiestnená na chrbte - nielen poskytuje vynikajúce vetranie, ale tiež zaručuje tuhosť batohu, znižuje vibrácie, čo je obzvlášť dôležité pri dlhých cestách.

Batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných popruhov s rýchloupínacími prackami, je praktickým riešením a slúži na okamžité vyhodenie batohu. Stabilné nosenie je ovládané plynulým nastavením profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového popruhu, ktoré je možné odpojiť - popruh vám umožňuje pri nosení batohu uvoľňovať chrbticu a plecia - všetka hmotnosť je zameraná na boky.

5 KOMORA

    hlavný priestor, vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťová priečka
    druhá veľká komora, vo vnútri je dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 2 priehradkami
    vonkajšia horná časť, malé vrecko
    vonkajšie dno, väčšie vrecko - vo vnútri je dvojitá malá vrecko so všitou sieťovinou s 5 priehradkami
    zadná časť na suchý zips

Hlavná priehradka má na spodnej časti zips, ktorý výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie vecí.
Dva hlavné oddiely sa zmestia do spacáku, materiálu, oblečenia a priehradky zo siete sú ideálne na ukladanie máp a rôznych poznámok.
00008919
Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty