Zelený batoh Military XL IS8916, 30L

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 15167
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 18,90€

  • Bez DPH: 15,75€

Zelený batoh Military XL, 30L30 L - batoh sa skladá z 5 priehradiek. Hlavná priehradka má na spodnej časti zips, ktorý výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie vecí. Vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťová priečka. Druhé veľké oddelenie vo vnútri má dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 2 priehradkami. Vonkajšie horné malé vrecko. Vonkajšie dno, väčšie vrecko - vo vnútri je dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 5 priehradkami. Na vonkajšej strane batohu je uzavretá priehradka na suchý zips, ktorá je ideálna na prenášanie hydratačného systému - pitnej vody.

RYCHLÝ ZÁSOBOVACÍ SYSTÉM - batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných popruhov s rýchloupínacími prackami, je praktickým riešením a používa sa na okamžité vyhodenie batohu. Stabilné nosenie je ovládané plynulým nastavením profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového popruhu, ktoré je možné odpojiť - popruh vám umožňuje pri nosení batohu uvoľňovať chrbticu a plecia - všetka hmotnosť je zameraná na boky. Popruhy sa používajú na prednej strane batohu a na ramenných popruhoch, ktoré umožňujú pripevnenie zariadenia v systéme MOLLE - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.

 ÚPLNÉ NASTAVENIE - bočné steny, spodok batohu a jeho horná časť sú vybavené nastaviteľným popruhom pripevneným prackou - používa sa na stláčanie batohu. Skrátenie popruhov batohu vám umožní vyrovnať ho, napr. Keď je hlavný priestor prakticky prázdny a naplnia sa iba menšie vrecká. Nastaviteľné popruhy môžu byť užitočné aj pri pripevňovaní prepravovaného zariadenia, napríklad penových podložiek, stanu atď.

UPEVNENIE - chrbtové a ramenné popruhy sú spevnené, sú pokryté sieťou, ktorá prepúšťa vzduch, do značnej miery tlmia vibrácie - to je obzvlášť dôležité pri dlhých cestách. Batoh je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolný proti roztrhnutiu a odieraniu. Vo vnútri bol potiahnutý gumou, ktorá ho chráni pred prenikaním vody.


ŠPECIFIKÁCIA:

  • farba: zelená
  • materiál: 600D nylon / polyester
  • kapacita: 30 l


zent00008916Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty