Turistický batoh VG279_MC, 48 L

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 16319
  • Dostupnosť: Skladom
  • 35,90€

  • Bez DPH: 29,92€

Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horského lezenia aj vojenských nadšencov. Materiál batohu je vodeodolný, takže na výlety môžete vyraziť aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Je tiež veľmi pevný a odolný voči rôznym druhom oderu.

Batoh sa skladá z jednej veľkej priehradky s ďalšou priehradkou a jednej priehradky so sieťovanou priehradkou. Po stranách sú dva odnímateľné kufre, ktoré je možné v prípade potreby odpojiť. V strede je tiež väčší kufrík, ktorý sa dá oddeliť a odniesť ako samostatná ľadvinka. Skladá sa zo 4 menších komôr - dvoch bočných a dvoch stredných. Je ideálny na rôzne menšie predmety, hračky a dokumenty. Môžete si ju pripevniť priamo na opasok nohavíc, alebo si ju nasadiť pomocou pripevneného pásu ako bežnú bedrovú tašku.

Batoh má nastaviteľné uchytenia v systéme MOLLE, čo umožňuje pridať do tašky ďalšie vrecká a moduly. Ďalej je vybavený hrudným a bedrovým pásom - umožňuje odľahčenie chrbtice a ramien pri dlhých výletoch. Nastaviteľné remene sú obzvlášť užitočné pri prenášaní vecí, ako sú bundy, stany, podložky. Bedrový pás má pevnú pracku a nastavenie dĺžky. Po upevnení pásu je batoh veľmi stabilný, pri nosení sa nenakláňa do strán.

Parametre:

Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov

Kapacita batohu: 45L

Ľadvinky: 3,5 l

2 ďalšie kufre

Vystužené nastaviteľné podväzky

Zapínanie na sponu

Zipsy

Rukoväť v hornej časti pre pohodlné nosenie batohu

Nastaviteľný hrudný pás so zapínaním na cvočky

Nastaviteľný bedrový pás so zapínaním na cvoček

Modulárny systém MOLLE / PALS

Rozmery: cca 50x55x16 cm

Farba: hnedá, zelená


Verk-G 14279_MC

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty