Vojenský batoh Military XL IS8923, 45L

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 15506
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 33,90€

  • Bez DPH: 28,25€

Vojenský batoh Military XL IS8923, 45L45L  - batoh sa skladá z 2 komôr. Vo vnútri hlavnej priehradky  sa nachádza ďalšia priečka, druhá priehradka má vrecko so všitou sieťovinou. Batoh má navyše 3 odnímateľné kapsičky. Výrobok je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolného proti roztrhnutiu a oderu. Obe komory sú uzavreté dvojitým zipsom, vďaka čomu je zatváranie a otváranie hladké. Zipsy sú zakryté, takže nehrozí riziko vniknutia vody do batohu.   

SYSTÉM RÝCHLOSTI BATOHU - batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných ramenných popruhov s rýchloupínacími sponami, je to praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. Stabilné nosenie zaisťuje plynulé nastavenie profilovaných ramenných popruhov, hrudného pásu a odopínateľného bedrového pásu - pás umožňuje odľahčenie chrbtice a ramien pri nosení batohu - celá váha je sústredená na boky. Na prednej strane batohu a na ramenných popruhoch a bočných kufroch sú použité pásky Pals, ktoré umožňujú pripevnenie vybavenia Molle - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.   

CELÉ NASTAVENIE - bočné steny a horná časť batohu majú 2 nastaviteľné popruhy pripevnené sponou - slúži na stlačenie batohu.  Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie, napríklad keď je hlavná priehradka prakticky prázdna a sú naplnené iba menšie vrecká. Nastaviteľné remene môžu byť tiež užitočné pri pripevňovaní prenášaného vybavenia, napríklad podložky, stanu atď.

ODNÍMATEĽNÁ ČASŤ - batoh má tiež odnímateľnú ľadvinku, ktorá je namontovaná v systéme MOLLE. Umožňuje vám pripevniť ju k nohavicovému pásu. Sada obsahuje aj opasok, ktorý vám umožní obliecť si ju a nosiť ako typickú ľadvinku. V hornej časti má rukoväť, ktorá vám umožní aj jej nosenie ako tašku. Ľadvinka má v hlavnej komore sieťovú priehradku. Vpredu je tiež priehradka s 3 vreckami, ako aj 2 bočné vrecká so zipsom. Môže byť použitá ako toaletná taška pri kempovaní.


Parametre:


vzor: vojenský

materiál: nylon / 600D polyester

kapacita: 45l batoh + 3,5l ľadvinka

rozmery (dĺžka / šírka / výška): 50/16 / 60cm

hmotnosť súpravy: 1,36 kg


iso 00008923

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty