Čierny batoh Military XL IS8915, 26L

  • Výrobcovia ISOTRA
  • Kód produktu: 15168
  • Dostupnosť: Skladom
  • 18,90€

  • Bez DPH: 15,75€

Vojenský batoh 26L

Je ako stvorený na výlety do hôr, ale nielen to, batoh je vhodný aj na každodenné použitie. Je vyrobený z odolného, ​​vodotesného, ​​a oteruvzdorného materiálu. Batoh má rukoväť, ktorá uľahčuje jeho nosenie. Bočné steny, spodok a vrch batohu majú nastaviteľný remienok na sponu - ten slúži na stlačenie batohu, presnejšie na zníženie jeho kapacity s prihliadnutím na jeho obsah. Na pohodlie a komfort používania vplýva aj ventilačná mriežka na zadnej strane - zaisťuje dobré vetranie. Batoh má nosný systém pozostávajúci z profilovaných popruhov s rýchloupínacími zapínaniami. Plynulé nastavenie profilového pásu, hrudného pásu a bedrového pásu, ktoré sú odopínateľné, zaisťuje stabilné nosenie - pás zmierňuje namáhanie chrbtice a ramien pri prenášaní batohu - celá váha je sústredená na boky.


5 PRIESTOROV:

HLAVNÝ PRIESTOR - vo vnútri s menším vreckom na zips a sieťovanou prepážkou.

DRUHÁ VEĽKÁ KOMORA - vo vnútri dvojité malé vrecko so všitou sieťkou s 2 priehradkami

VEĽKÉ Vrecko - vo vnútri je dvojité malé vrecko so všitou sieťovinou s 5 priehradkami


Hlavná komora je uzavretá dvojitým zámkom, každý zo zámkov má praktický zips, vďaka ktorému je zatváranie a otváranie hladké.

Na prednej strane batohu sú PALS remene, pomocou ktorých zariadenie pripevníte v systéme MOLLE - možno pripevniť ďalšie vrecká.

26L - Vďaka svojej veľkosti a viacerým priehradkám je táto taška ideálna na uloženie oblečenia, fliaš s vodou, potravín a iného náradia na prežitie.


 

RÝCHLY FASTENER - Batoh má nosný systém, ktorý sa skladá z profilového popruhu s rýchloupínacím zapínaním, čo je praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. Plynulé nastavenie profilového pásu, hrudného pásu a bedrového pásu, ktoré sú odopínateľné, zaisťuje stabilné nosenie - pás zmierňuje namáhanie chrbtice a ramien pri prenášaní batohu - celá váha je sústredená na boky.

NASTAVITEĽNÉ - Bočné steny, spodok a vrch batohu majú nastaviteľný remienok na sponu, ktorý batoh stláča. 

VODEODOLNÝ - Batoh je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolný proti roztrhnutiu a oderu. Vo vnútri je pokrytá gumou, ktorá ju chráni pred vniknutím vody.

 

ŠPECIFIKÁCIA


Farba: čierna

Materiál: Nylon / 600D Polyester

Kapacita: 26l

Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 44/28 / 16cm

Hmotnosť: 0,470 kg

Hmotnosť balenia: 0,480 kg

 

zent00008915

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty